SZUKAJ NA STRONIE
Strony Internetowe dla Dzieci PDF Drukuj Email


www.bajka.pl
- Na tej stronie zamieszczono pokaźny zbiór bajek.

www.wesolemiasteczko.interia.pl - Portal dla dzieci, w którym znaleźć można bajki, opowiadania, komiksy, gry i wiele ciekawostek.

http://dolinka.szkola.net - Serwis internetowy dla dzieci zawierający wiele informacji z różnorodnych dziedzin: techniki, rozrywki, sportu, edukacji, przyrody, turystyki, zdrowia oraz kultury. Na tej stronie znajdziecie również zabawy i konkursy.

http://www.witch.pl – Disney.pl

www.zigzap.tv - Strona stacji telewizyjnej dla dzieci. Można na niej znaleźć nie tylko program tej stacji, ale również gry i zabawy, szkołę na wesoło, informacje o bohaterach kreskówek oraz materiały przeznaczone dla rodziców.

www.dzieci.wp.pl - Na tej stronie znajdziecie komiksy, opowiadania, wiersze, mnóstwo ciekawych gier i zabaw (kolorowanki, puzzle, labirynty), sprawdzicie, jak liczycie, czytacie i piszecie. Stąd możecie również wysłać internetową kartkę do rodziców i kolegów.

http://wyspa.interia.pl - Tu znajdują się bajki, wierszyki, opowiadania o zwierzętach i roślinach, ciekawe wiadomości o przyrodzie i kulturze oraz gry, układanki i kolorowanki

http://www.krasnoludki.pl - Na tej stronie znajdziecie spory wybór gier i zabaw edukacyjnych

www.urwisy.pl - Na tej stronie znajduje się wiele ciekawych informacji o dzieciach oraz o bieżących wydarzeniach.

www.misie.com.pl - Znajdziecie tu wspaniałe gry i zabawy, a także wierszyki, kolorowe bajki, kartki, które możecie wysłać przyjaciołom, konkursy i wiele innych niezwykłych atrakcji.

http://junior.reporter.pl - Ciekawostki i porady dla dzieci.
http://www.ortofrajda.pl

www.bezpieczenstwo.renault.pl

uniwersytetdzieci.pl

Internetowe serwisy dla dzieci w języku angielskim:

http://www.kidsdomain.com
http://kids.discovery.com
http://www.funnygames.nl